...PeaceMakers...

Opis forum


#1 2009-01-03 00:09:34

Dejavu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 48
Punktów :   

Pożegnanie.

Witam, a raczej żegnam. Chciałem wszystkim podziękować z miłe chwile wspólnie spędzone przy tej cholernej grze ;p . Pewnie zaraz będzie, że i tak znowu będę grać itp itd. Jednak tak nie będzie, kończę z ta grą bo już mnie kompletnie nie bawi i nie chodzi tu o expanie na okrągło i uganianie się za kasa. Nie zaprzeczę że wcześniej także mówiłem, że kończę z graniem, jednak wtedy zawsze mówiłem, że to sezonowa przerwa. Najczęściej byłem zmuszony przerwać grę ponieważ a to nadchodził rok szkolny, a to egzaminy a to coś innego, lub po prostu nuda po pół roku grania. Teraz jest inaczej, kończę grę ponieważ jak napisałem wcześniej już mnie nie bawi chociaż grałem niespełna tydzień. Grałem o ile się nie mylę 3 lata, prawda jest taka, że znam tą grę na wylot ( niektórzy pewnie są innego zdania) i zapewniam was, że wy także , ta gra jest tak prosta i monotonna że szok . Ja osobiście mam takie doznanie, że ta gra jest jak pyszne tłuściutkie spagethi jest pyszne jak się je pierwszy i 2 raz z rzędu, zjedz trzeci raz i masz dosyć, zjesz czwarty i rzygasz jak kot po domestosie . To że kończę z grą nie oznacza, że wycofuje się z życia klanu nadal będę uczęszczał na forum ( może dostane Moderatora?? ). Moje GG większość z was ma więc jak coś piszcie chętnie z wami porozmawiam, nie koniecznie jak z graczami ale jak z normalnymi kumplami .

Szczególnie chciałbym podziękować:
-Krzysztofowi ( Cathlin )  mam związane z nim najmilsze wspomnienia i strasznie go lubię chociaż jest lezbą i się puszcza:P .
-Leszkowi ( Laufeyje/Lopatolog/Sensei ) muszę przyznać, że lepszego CLa nie miałem, na Free było poprostu aż miło spoilować i współpracować z tobą Mam dobre wspomnienia po klanie PeaceMakers z Free ( był to najlepiej prowadzony i zorganizowany klan w mojej karierze gracza).
-Apachiemu mimo tego, że nie zbyt często rozmawialiśmy to bardzo go polubiłem, wiem że na Free zaczynał swoją przygodę z Lineage 2 i uczył się ale muszę przyznać że po 76 lvlu jechał mnie jak chciał na PvP   A więc serdeczne pozdrowienia dla zielonego brzydala .
-Hefastowi, Ayenowi, Tofikowi i reszce chłopaków także chcę podziękować za wspaniałą grę was tak dobrze nie poznałem, ale świetnie się z wami bawiłem.

Teraz mały testament Ayenowi daje moje konto ponieważ pożyczył mi kasę a ja mu nie zwruciłem, wiem że ta postać jest gówno warta ale zawsze coś, mam nadzieję, że nie usunie konta i może postać będzie dalej rozwijana ( tak na prawdę nie jest to zła postać wystarczą jej bufki i rozkłada całą salę w katakumbach sam ).

Wiem, że do wakacji jeszcze bardzo daleko ale poważnie myślałem o zorganizowaniu spotkania klanowego, rozmawiałem już trochę na ten temat z Gockiem i Krzysztofem, jednak sam jeszcze nie wiem gdzie miałoby się odbyć nasze spotkanie. Chyba najwygodniej byłoby gdzieś nad jeziorem . Mam nadzieję, że znajdą się chętni na zlot xD ale jak mówiłem do wakacji daleko, pozyjemy zobaczymy .

No to chyba wsio na temat końca z grą, na forum będę nadal wiec  nie żegnam się z wami zbyt czule

Dziękuję za uwagę

Offline

 

#2 2009-01-03 00:36:13

Cathlin

Administrator

5626265
Skąd: Tczew 54,099N 18,779E
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 61
Punktów :   

Re: Pożegnanie.

powiem krotko.    ..........        >>>>>>>>>>>>>stara lezba<<<<<<<<<   i tak wrocisz bo mnie kochasz;* :

Offline

 

#3 2009-01-03 10:40:43

Apachi

Użytkownik

167216
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pożegnanie.

No to zielony brzydal pozdrawia
I ma nadzieje, że wrócisz

Offline

 

#4 2009-01-03 15:34:38

Gocek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pożegnanie.

Korzystając z okazji ja też chciałbym się pożegnać z tych samych powodów co  Dejavu tak samo jak jego przestałą mnie ta gra bawić. Pozdrawiam i dziękuje za grę wszystkim w naszym starym klanie na free: LEchu, Cathlin, Dhu, Apachiemu i całęj reszcie życze miłęj gry panowie

Offline

 

#5 2009-01-04 12:07:05

Vanessa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: Pożegnanie.

co wy tak wszyscy odchodzicie

Offline

 

#6 2009-01-05 13:54:51

Ney

Użytkownik

7665568
Skąd: TBG/MD
Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Pożegnanie.

to nie koniec

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinsoo.pun.pl www.nolibab3.pun.pl www.kingkhan.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl www.siedmiumistrzowmiecza.pun.pl